Inwestycje Warszawa ul. Kłobucka

Ul. Kłobucka to część Ursynowa, która wychodzi także na obszar Mokotowa i należy do obszaru MSI Wyczółki oraz Ursynów Północny. Jest jedną ze starszych ulic stolicy, bo pojawia się już w dokumentach z XIX w. Liczy sobie ok. 1,5 km i przebiega obok ważnych punktów na mapie Warszawy. Są to m.in. Areszt Śledczy i Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Jak cały Ursynów, tak i ul. Kłobucka jest świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta. Funkcjonują tu linie tramwajowe i autobusowe, a w niedalekiej odległości znajduje się stacja metra.

Ul. Kłobucka Warszawa - charakterystyka lokalizacji

Zabudowa ul. Kłobuckiej to przede wszystkim wielorodzinne budynki o niskiej i średniej wysokości. Dominują w nich mieszkania 2- i 3-pokojowe, lecz pojawiają się też kawalerki i apartamenty 4-pokojowe. Brak wysokich blokowisk w sąsiedztwie wpływa na kameralny i bardziej prestiżowy krajobraz otoczenia. Deweloperzy dbają również o to, aby nowe projekty mieszkalne wpisywały się w nowoczesne budownictwo zrównoważone. Stawia się tu na proekologiczne technologie, bezpieczne materiały budowlane i inwestycje w tereny zielone sprzyjające rekreacji.

Nowe inwestycje przy ul Kłobuckiej - stan obecny i plany zabudowy

Ul. Kłobucka, jak i cały Ursynów, to obszar gęsto zaludniony i doskonale zaopatrzony. Rozbudowana infrastruktura społeczna i prężnie działający sektor usługowy przekładają się na wysoką jakość życia, a to ściąga tu kolejnych mieszkańców. Co ważne, obszar wciąż daje możliwości inwestowania w nowe budynki mieszkalne i usługowe. W połączeniu z dużym popytem i stosunkowo wysokimi cenami nieruchomości stanowi to zachętę dla deweloperów. Należy jednak pamiętać, że nowe inwestycje przy ul. Kłobuckiej powinny być spójne stylistycznie z dotychczasową zabudową. Oznacza to wysoki standard wznoszonych budynków i przestrzeganie zasad budownictwa odpowiedzialnego społecznie.

Ursynów ul. Kłobucka - możliwe przedsięwzięcia

Prowadzone i dopiero planowane inwestycje budowlane przy ul. Kłobuckiej wymagają nakładu pracy specjalistów różnych branż. Poza deweloperami i firmami budowlanymi otwiera to szereg opcji zarobku dla biur projektowych, projektantów wnętrz, designerów, firm remontowo-wykończeniowych. Możliwości jest tym więcej, że przeważająca część nowych inwestycji jest oddawanych do użytku w stanie deweloperskim, wymagającym wielu działań, by lokal nadawał się do zamieszkania. Wzmożona liczba powstających mieszkań to także gratka dla firm meblarskich i producentów materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.