Webinaria

 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinariach poświęconych praktycznemu i efektywnemu wykorzystaniu dostępnych narzędzi Kompasu Inwestycji.

Podczas webinariów prezentujemy aktualne dane (m.in. ilość i wartość inwestycji) omawiając bieżącą sytuację rynku budowlanego i jego uczestników w wybranych sektorach: mieszkaniowym, komercyjnym i inżynieryjnym. Webinaria dedykowane zarówno nowym użytkownikom naszego systemu, jak i osobom, które korzystają  z naszych  usług już długo, a chciałyby być na bieżąco z nowo udostępnianymi możliwościami. 

HARMONOGRAM

  Zarejestruj się:

Po zarejestrowaniu otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia na webinarium wraz z dostępem do wydarzenia.

 

Ilość osób biorących udział w webinarium jest ograniczona.

 

Raz w miesiącu aktualizujemy harmonogram dostępnych webinariów.

 

Czas trwania: 35-45 minut.

 

Prognoza 2021 roku na rynku budowlanym.

20.10.2020., godz. 09:00, prowadzi Andrzej Kaczmarek

 

 

Jak będzie kształtować się aktywność inwestorów, biur projektowych i generalnych wykonawców w najbliższych kwartałach. 

 

23.10.2020., godz. 09:00, prowadzi Wioletta Blada

 

 

 

 

 

 
 

Nasze webinaria organizujemy poprzez platformę Clickmeeting. Dzięki temu z webinariów można korzystać z komputerów oraz urządzeń mobilnych działających w systemach iOS i Android (należy ściągnąć właściwą aplikację). 

Webinaria prowadzą:

Andrzej Kaczmarek, analityk rynku serwisu Kompas Inwestycji

Andrzej Kaczmarek

Analityk rynku. Deweloper.

 

Wioletta Blada

Od 1999 roku do dnia dzisiejszego jest zawodowo związana z branżą budowlaną. Przez te lata miała możliwość poznania specyfiki branży od podszewki jako logistyk, koordynator, kierownik, dyrektor i obecnie Key Account Manager Kompasu Inwestycji. Współpracuje z wieloma liczącymi się graczami na rynku inwestycji budowlanych, pomagając im w planowaniu strategii handlowych - zarówno zespołowych jak i firmowych.

  Ewa Lisowska

Product Manager Kompasu Inwestycji. Ewa od 20 lat związana jest z branżą budowlaną. Przez kilkanaście lat pracowała, m.in. jako dyrektor handlowy, w firmach realizujących duże projekty budowlane w sektorze komercyjnym. Sześć lat temu dołączyła do zespołu Kompasu Inwestycji angażując się w rozwój naszych usług. Współtworzy publikację Kompasu Inwestycji - "Puls Budownictwa. Diagnoza i perspektywy rynku budowlanego". Jest autorem części poświęconej inwestycjom komercyjnym.

 
Zapraszamy do rejestracji.