Webinaria

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinariach poświęconych praktycznemu i efektywnemu wykorzystaniu dostępnych narzędzi Kompasu Inwestycji.

Podczas webinariów prezentujemy aktualne dane (m.in. ilość i wartość inwestycji) omawiając bieżącą sytuację rynku budowlanego i jego uczestników w wybranych sektorach: mieszkaniowym, komercyjnym i inżynieryjnym. Webinaria dedykowane zarówno nowym użytkownikom naszego systemu, jak i osobom, które korzystają  z naszych  usług już długo, a chciałyby być na bierząco z nowo udostępnianymi możliwościami. 

HARMONOGRAM

  Zarejestruj się:

Po zarejestrowaniu otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia na webinarium wraz z dostępem do wydarzenia.

 

Ilość osób biorących udział w webinarium jest ograniczona.

 

Raz w miesiącu aktualizujemy harmonogram dostępnych webinariów.

 

Czas trwania: 40-50 minut.

Kontrakty na wyciągnięcie ręki - baza kontraktów i kontaktów budowlanych

02.10.2019, godz. 15:00

Zmiany na rynku - Panel Managera na przykładzie sektora mieszkaniowego

10.10.209, godz, 9:00

Zaplanowane działania handlowe (Planner) oraz kontakt do potencjalnego zamawiającego.

17.10.209, godz, 9:00

Zmiany na rynku - Panel Managera na przykładzie rynku komercyjnego

22.10.2019, godz. 15:00

Nasze webinaria organizujemy poprzez platformę Clickmeeting. Dzięki temu z webinariów można korzystać z komputerów oraz urządzeń mobilnych działających w systemach iOS i Android (należy ściągnąć właściwą aplikację). 

Webinaria prowadzi Ewa Lisowska, Product Manager Kompasu Inwestycji. Ewa od 20 lat związana jest z branżą budowlaną. Przez Kilkanaście lat pracowała, m.in. jako dyrektor handlowy, w firmach realizujących duże projekty budowlane w sektorze komercyjnym. Sześć lat temu dołączyła do zespołu Kompasu Inwestycji angażując się w rozwój naszych usług. Współtworzy publikację Kompasu Inwestycji - "Puls Budownictwa. Diagnoza i perspektywy rynku budowlanego". Jest autorem części poświęconej inwestycji komercyjnych. 

Zapraszam
 
Ewa Lisowska