Webinaria

 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinariach poświęconych praktycznemu i efektywnemu wykorzystaniu dostępnych narzędzi Kompasu Inwestycji.

Podczas webinariów prezentujemy aktualne dane (m.in. ilość i wartość inwestycji) omawiając bieżącą sytuację rynku budowlanego i jego uczestników w wybranych sektorach: mieszkaniowym, komercyjnym i inżynieryjnym. Webinaria dedykowane zarówno nowym użytkownikom naszego systemu, jak i osobom, które korzystają  z naszych  usług już długo, a chciałyby być na bieżąco z nowo udostępnianymi możliwościami. 

HARMONOGRAM

Zarejestruj się:
Rewizja prognozy dla rynku budowlanego
prezentacja: Andrzej Kaczmarek, analityk Kompasu Inwestycji

  • Produkcja budowlano-montażowa do sierpnia 2021
  • Wyprzedzające wskaźniki rynku mieszkaniowego
  • Prognozy cen mieszkań w 2022 roku
  • Wskaźnik koniunktury w budownictwie i konsumenckiej
  • Inflacja i ceny materiałów budowlanych
  • Kompas Inwestycji - planowane realizacje
  • Prognoza 2022

7 grudnia (wtorek), godz. 13:00
bezpłatna rejestracja >>

Nasze webinaria organizujemy poprzez platformę Clickmeeting. Dzięki temu z webinariów można korzystać z komputerów oraz urządzeń mobilnych działających w systemach iOS i Android (należy ściągnąć właściwą aplikację). 

Po zarejestrowaniu otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia na webinarium wraz z dostępem do wydarzenia.
Ilość osób biorących udział w webinarium jest ograniczona.
Raz w miesiącu aktualizujemy harmonogram dostępnych webinariów.
Czas trwania: 45 - 60 minut.


Webinaria prowadzą:

Andrzej Kaczmarek, analityk serwisu Kompasi Inwestycji


Andrzej Kaczmarek

Analityk rynku serwisu Kompas Inwestycji. Inżynier i ekonomista z brytyjskim dyplomem MBA. Od dwudziestu lat wspierający przedsiębiorstwa w Polsce i zagranicą w obszarze analiz i kontrolingu efektywności. Prywatne od 10 lat inwestor na rynku nieruchomości, realizujący również nieduże projekty deweloperskie.

Wioletta Blada, Key Account Manager serwisu Kompas Inwestycji 


Wioletta Blada

Key Account Manager serwisu Kompas Inwestycji. Od 1999 roku do dnia dzisiejszego jest zawodowo związana z branżą budowlaną. Przez te lata poznała specyfikę branży od podszewki jako logistyk, koordynator, kierownik oraz dyrektor hurtowni materiałów budowlanych. Aktualnie współpracuje z wieloma liczącymi się graczami na rynku inwestycji budowlanych, pomagając im w planowaniu strategii handlowych - zarówno zespołowych jak i firmowych.

Ewa Lisowska, Product Manager serwisu Kompas Inwestycji 
Ewa Lisowska

Product Manager Kompasu Inwestycji. Ewa od 20 lat związana jest z branżą budowlaną. Przez kilkanaście lat pracowała, m.in. jako dyrektor handlowy, w firmach realizujących duże projekty budowlane w sektorze komercyjnym. Sześć lat temu dołączyła do zespołu Kompasu Inwestycji angażując się w rozwój naszych usług. Współtworzy publikację Kompasu Inwestycji - "Puls Budownictwa. Diagnoza i perspektywy rynku budowlanego". Jest autorem części poświęconej inwestycjom komercyjnym.

 
Zapraszamy do rejestracji.