Kontakt

Kompas Inwestycji sp. z o.o. sp. k.
ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa
e-mail: kompasinwestycji@kompasinwestycji.pl
telefon: +48 22 633 26 85

 

Kontakt z zespołem handlowym:
Marta Kiejko

      +48 881 704 244
      marta.kiejko@kompasinwestycji.pl

Płatności, zamówienia, obsługa techniczna konta:

Agata Orlik - Obsługa Klienta

      +48 513 545 952
      agata.orlik@kompasinwestycji.pl  

 

 Monika Cybe - Obsługa Klienta

      +48 881 669 144
      monika.cybe@kompasinwestycji.pl


Biuro Obsługi Klienta:

Ewelina Konik-Bursa - Managerka ds. Utrzymania Klienta

     +48 796 700 212
     ewelina.konik@kompasinwestycji.pl

 

Justyna Krakówka - Specjalistka ds. Utrzymania Klienta

     +48 535 700 277
     justyna.krakowka@kompasinwestycji.pl

Sylwia Marcinkiewicz - Specjalistka ds. Utrzymania Klienta

     +48 796 700 213
     sylwia.marcinkiewicz@kompasinwestycji.pl

 

Zespół handlowy:

Wioletta Blada - Managerka ds. Nowych Klientów

     wioletta.blada@kompasinwestycji.pl  

 

Michał Motyl - Manager ds. Nowych Klientów

     michal.motyl@kompasinwestycji.pl  

 

Robert Grabowski - Manager ds. Nowych Klientów

     robert.grabowski@kompasinwestycji.pl 

 

Anna Siwczuk - Managerka ds. Nowych Klientów

     anna.siwczuk@kompasinwestycji.pl 

Marek Kryczkiewicz
- Manager ds. Nowych Klientów
     m.kryczkiewicz@kompasinwestycji.pl


Agnieszka Marciniak
- Managerka ds. Nowych Klientów
      
a.marciniak@kompasinwestycji.pl   

 

Ewa Lisowska - Product Managerka

     ewa.lisowska@kompasinwestycji.pl  

 

Redakcja:

Michał Oksiński - Redaktor portalu

      +48 537 556 537
      michal.oksinski@kompasinwestycji.pl

Przygotowanie serwisu informacyjnego "z życia branży" oraz konferencji Forum Ekspertów, kontakt z agencjami PR, inwestorami, deweloperami i architektami.

 

Biuro:

Justyna Grabowska

      +48 535 700 213
      justyna.grabowska@kompasinwestycji.pl

Kwestie administracyjne, logistyczne i kadrowe, rekrutacja nowych pracowników i organizacja szkoleń.