Kontakt

Ekopublic Maja Bromowska
ul. Piękna 24/26A/1
00-549 Warszawa
e-mail: kompasinwestycji@kompasinwestycji.pl
telefon: +48 22 633 26 85
fax: +48 22 213 16 51

 

 

Dział Sprzedaży

Kontakt z Użytkownikami serwisu, prezentacja oferty, odpowiedzi na pytania dotyczące abonamentów, zasad rejestracji i korzystania z usług Kompasu Inwestycji. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby i firmy zainteresowane ofertą.

 

     Ewelina Konik-Bursa - Manager ds. Kluczowych Klientów

     +48 796 700 212
     ewelina.konik@kompasinwestycji.pl

 

     Wioletta Blada - Manager ds. Kluczowych Klientów

     +48 535 700 219
      wioletta.blada@kompasinwestycji.pl
 

 

 

     Michał Motyl - Manager ds. Kluczowych Klientów

     +48 533 311 988
      michal.motyl@kompasinwestycji.pl
 

 

 

     Robert Grabowski - Manager ds. Kluczowych Klientów

     +48 535 700 817
      robert.grabowski@kompasinwestycji.pl
 

 

 

Dział Sprzedaży Analiz Rynkowych

Prezentacja cyklicznej publikacji Raport rynku budowlanego wraz z częścią prognostyczną, w której szacujemy dynamikę rynku.

 

     Ewa Lisowska - Manager ds. Kluczowych Klientów

     +48 881 700 113
      ewa.lisowska@kompasinwestycji.pl
 

 


Dział Obsługi Klienta

Sporządzanie zamówień i umów z klientami, płatności, reklamacje oraz zgłoszenia problemów z działaniem konta.

 

     Agata Orlik - Obsługa Klienta

      +48 513 545 952
      agata.orlik@kompasinwestycji.pl  

 

 

     Monika Cybe - Obsługa Klienta

      +48 881 669 144
      monika.cybe@kompasinwestycji.pl  

 

 

     Justyna Krakówka - Obsługa Klienta

      +48 535 700 277
      justyna.krakowka@kompasinwestycji.pl

 

 

     Marta Kiejko - Obsługa Klienta

      +48 881 704 244
      marta.kiejko@kompasinwestycji.pl  

 


Redakcja

 

     Michał Oksiński - Redaktor portalu

      +48 537 556 537
      michal.oksinski@kompasinwestycji.pl

Odpowiedzialny za wyszukiwanie i redagowanie informacji, przygotowanie serwisu informacyjnego oraz "z życia branży", kontakt z agencjami PR, inwestorami, deweloperami i architektami.


Biuro

 

     Justyna Grabowska - Kierownik biura

      +48 535 700 213
      justyna.grabowska@kompasinwestycji.pl

Odpowiedzialna za kwestie administracyjne, logistyczne i kadrowe, zajmuje się organizacją szkoleń oraz rekrutacją nowych pracowników.