O nas

Kompas Inwestycji
Serwis powstał w styczniu 2009 roku. Od początku naszym założeniem było stworzenie pełnej i aktualnej bazy średnich i dużych inwestycji budowlanych w Polsce. Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę niemal wszystkich firm związanych z branżą budowlaną, które na co dzień podejmują się żmudnej pracy poszukiwania informacji na temat nowych przedsięwzięć inwestycyjnych. 

Inwestycje to nasza pasja 
Przewagę na rynku daje nam przede wszystkim determinacja w procesie poszukiwania informacji. Śledzimy działania inwestorów od momentu pojawienia się wizji przedsięwzięcia, poprzez projekt koncepcyjny, aż do fazy realizacji i oddania inwestycji do użytku. Pozyskując informacje jesteśmy w ciągłym kontakcie nie tylko z inwestorem, ale także z firmami wykonawczymi, dzięki czemu nasi Użytkownicy mają dostęp do aktualnej wiedzy na temat kolejnych etapów realizacji inwestycji. Stały monitoring naszej bazy pozwala uzyskać wymierne korzyści w postaci pozyskania nowych partnerów biznesowych. 

Kompas Inwestycji prowadzi Cię do celu
Z naszego serwisu korzysta obecnie niemal 5000 użytkowników. Posiadamy szerokie grono odbiorców skupionych wokół tematyki inwestycyjno budowlanej. Nasz serwis przeglądają regularnie: inwestorzy, deweloperzy, biura projektowe, pracownie architektoniczne, generalni wykonawcy, podwykonawcy, firmy konsultingowe, dostawcy sprzętu i materiałów oraz osoby prywatne zainteresowane rynkiem nieruchomości. Poprzez naszą bazę generalni wykonawcy i podwykonawcy poszukują nowych zleceń, dostawców materiałów i usług budowlanych. Architekci oraz projektanci poszukują nowych przestrzeni do realizacji swoich pomysłów. Dlatego warto nam zaufać.

Nad bazą inwestycji pracuje nasz zespół infobrokerów odpowiedzialnych za pozyskiwanie i aktualizację informacji w poszczególnych województwach. Przygotowują oni codziennie nową porcję wiadomości z branży, wysyłaną w porannych mailingach.

 

     Aleksandra Kowalczyk - Koordynator ds. Nowych Inwestycji

      aleksandra.kowalczyk@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie informacji na temat nowych inwestycji realizowanych na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego.

 

 

     Paweł Rączka - Koordynator ds. Nowych Inwestycji

      pawel.raczka@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialny za pozyskiwanie informacji na temat nowych inwestycji realizowanych na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego.

 

 

 

     Tomasz Bator - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji

      tomasz.bator@kompasinwestycji.pl  

 Odpowiedzialny za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: małopolskim, opolskim, podkarpackim i śląskim.


 

 

     Marta Pasztaleniec - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji

      marta.pasztaleniec@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: mazowieckim, lubelskim i podlaskim.

 

 

     Grzegorz Łukaszczuk - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji

      grzegorz.lukaszczuk@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialny za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: świętokrzyskim, łódzkim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim.

 

     Joanna Ostasz - Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji

      joanna.ostasz@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim, pomorskim.
 


     Małgorzata Cichowska-Ollik - Koordynator ds. Realizacji Inwestycji

      malgorzata.ollik@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialny za aktualizację informacji dotyczących inwestycji znajdujących się na etapie realizacji w województwach: zachodnio-pomorskim, pomorskim, dolnośląskim i lubuskim.

 

     Katarzyna Jarzębska-Masna - Koordynator ds. Realizacji Inwestycji

      katarzyna.jarzebska@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za aktualizację informacji dotyczących inwestycji znajdujących się na etapie realizacji w województwach: mazowieckim, lubelskim i podlaskim.

 

 

     Iza Komorowska - Koordynator ds. Realizacji Inwestycji

      iza.komorowska@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialna za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: świętokrzyskim, łódzkim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim.

 

 

     Arkadiusz Wiśniewski - Koordynator ds. Realizacji Inwestycji

      arek.wisniewski@kompasinwestycji.pl  

 Odpowiedzialny za pozyskiwanie i aktualizacje informacji w województwach: małopolskim, opolskim, podkarpackim i śląskim.

 

 

     Radosław Dunal - Konsultant

      radoslaw.dunal@kompasinwestycji.pl  

Odpowiedzialny za codzienne udzielanie odpowiedzi na często niełatwe pytania dotyczące inwestycji. Nawiązuje kontakt z firmami i dociera dla Państwa do właściwych osób.