Data dodania: 16/09/2020

Spółka Matexi Polska rozpoczyna realizację kolejnego projektu mieszkaniowego na warszawskich Bielanach. Wykonawcą inwestycji Żeromskiego 17 został Erbud.

Wykonawcą inwestycji Żeromskiego 17 w Warszawie został Erbud. Wiz. Matexi.

Projekt Żeromskiego 17 to nowoczesny budynek zlokalizowany tuż obok ratusza i stacji metra Stare Bielany. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię WMA Architekci. We wprowadzonej na rynek ofercie znalazło się 151 mieszkań o metrażach od 30 do 105 mkw. oraz 197 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym.

Matexi podpisała umowę na realizację inwestycji ze spółką Erbud. Wartość kontraktu wynosi 48,88 mln zł netto. Umowa obejmuje budowę wielorodzinnego obiektu mieszkalnego z usługam, garażu podziemnego, infrastruktury technicznej, instalacji oraz niezbędnych urządzeń. Termin zakończenia prac wyznaczono na 16 sierpnia 2022 r.

Matexi - deweloper o belgijskim rodowodzie - działa na polskim rynku od 2010 roku. Dotychczas spółka sprzedała  ponad 1640 mieszkań na warszawskim rynku mieszkaniowym, na chwilę obecną posiada także zabezpieczone grunty na realizację kolejnych około 2000 lokali.

Zlecenia budowlane w zasięgu ręki. Zarejestruj się na bezpłatny, 7-dniowy okres testowy bazy inwestycji i firm budowlanych.

Erbud działa aktywnie na warszawskim rynku mieszkaniowym W czerwcu br. spółka zawarła umowę z Bouygues Immobilier Polska na budowę budynku przy ul. Grochowskiej, w styczniu 2020 roku podpisała kontrakt z YIT Development na budowę wielorodzinnego budynku Dom Mehoffera na Białołęce. Dla Ronson Development prowadzi realizację zespołu apartamentowców w ramach osiedla Nova Królikarnia przy ul. Jaśminowej.