Data dodania: 22/09/2022

Atal wprowadził do oferty krakowską inwestycję Skwer Harmonia. Projekt osiedla, łączący zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną, powstanie przy ul. Półłanki, w dzielnicy Podgórze. 


Osiedle Skwer Harmonia powstanie w południowo-wschodniej części Krakowa.


Na inwestycję Skwer Harmonia, lokalizowaną w południowo-wschodniej części Krakowa, składa się 15 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, z 29 mieszkaniami, a także czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 121 lokali. W ofercie dewelopera znalazły się mieszkania o różnych układach i metrażach, tj. od 1- do 5-pokojowych, o powierzchni od 30,5 do 109,4 mkw. Ceny mieszczą się w przedziale 8 100 – 9 800 zł za mkw. w stanie deweloperskim. Za dodatkową opłatą, w ramach programu Atal Design, możliwe jest także wykończenie mieszkania „pod klucz”.


– Inwestycję uruchamiamy zgodnie z założonym na ten rok harmonogramem. Spodziewamy się dużego zainteresowania nią klientów, którzy poszukują przestrzennych mieszkań dla swoich rodzin oraz cenią sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i dobre skomunikowanie z centrum miasta – mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

W projekcie przewidziano również przestrzeń usługową obejmującą dwa lokale handlowe oraz miejsca postojowe 
w garażu. Dodatkowo, na najniższych kondygnacjach domów szeregowych, znajdą się garaże indywidualne.


Osiedle wyróżniać będzie się modernistyczną architekturą, przywodzącą na myśl minimalistyczną skandynawską zabudowę. Część budynków zostanie pokryta eleganckim, ciemnym klinkierem oraz utrzymana będzie w tonacji głębokiej szarości oraz beżu. W budynkach jednorodzinnych zaprojektowano spadziste zwieńczenia, umożliwiające aranżację użytkowych poddaszy. Na uwagę zasługują przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Całość dopełni funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna wraz z terenami zielonymi.