Data dodania: 19/02/2020

Grupa Partner kontynuuje w Poznaniu inwestycję Nadolnik Compact Apartments. Rozpoczęły się prace związane z fundamentami drugiego etapu, w którym zaplanowano budowę 224 mieszkań.

W ramach projektu Nadolnik Compact Apartments przewidziano docelowo ponad 1000 mikroapartamentów.

Inwestycja powstaje przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, cały kompleks będzie liczył ponad 1000 mikroapartamentów. W pierwszym budynku trwają prace wykończeniowe, wkrótce 213 lokali zostanie przekazanych przyszłym lokatorom oraz inwestorom. Jednocześnie rozpoczęły się prace związane z II etapem, w którym zaplanowano 224 lokale. Zakończenie i odbiory planowane są na marzec 2022 r.

W I etapie powstały lokale 20 mkw. oraz mieszkania z antresolą o powierzchni od 31 od 41 mkw. Deweloper Grupa Partner stworzy dodatkową infrastrukturę. Powstaną boxy rowerowe, kort tenisowy, boiska. - W II etapie, aktualnie realizowanym, zostanie odnowiony młyn, stanowiący punkt odniesienia do architektury wszystkich budynków. Chcemy podkreślić unikalny charakter projektu – mówi Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.

Inwestor, razem z architektami planuje stworzyć w dawnym młynie na Nadolniku zaplecze handlowo-usługowe i komercyjne. Trwają już prace projektowe.