Data dodania: 06/02/2013

Nieopodal Rynku, w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia, między ulicami Dyrekcyjną i Dawida powstaje nowa inwestycja firmy ATAL– Dyrekcyjna 33 Apartamenty. W obiekcie znajdzie się 211 nowoczesnych mieszkań oraz 9 lokali usługowych. Wartość projektu szacuje się na 70 mln zł. Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na III kwartał 2014 roku.

Dyrekcyjna 33 Apartamenty to najnowsza wrocławska propozycja ATAL SA. Na działce o powierzchni 7630 mkw. powstaje siedmiokondygnacyjny obiekt mieszczący 211 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 26-metrowego studio po apartamenty liczące 129 mkw. Większość z nich wyposażona jest w balkony, a te ulokowane na kondygnacji poddasza – w tarasy. Dla mieszkań parterowych zaplanowano ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Wygodę mieszkańców zapewni ulokowany w podziemiach budynku parking ze 175 miejscami postojowymi. Zaplanowano także część rekreacyjną z elementami małej architektury takimi, jak plac zabaw, ławki czy nasady zieleni.

Inwestycję Dyrekcyjna 33 Apartamenty wyróżniać będzie nowoczesna architektura. Obiekt zaprojektowano tak, aby formą i funkcją wpisywał się w pobliski krajobraz i charakter urbanistyczny otoczenia. Elewacja budynku ma układ horyzontalny podkreślony wstęgowymi balkonami. Dbałość o każdy detal projektu oraz fasada budynku w ciekawej harmonijnej kompozycji kolorystycznej nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter. Koncepcja architektoniczna powstała w pracowni AP Szczepaniak.

- Dyrekcyjna 33 to jedna z pięciu aktualnie oferowanych przez nas inwestycji we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie na tym rynku pozwala nam przygotować ofertę precyzyjnie odzwierciedlającą potrzeby Klientów – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL. - Niewątpliwym walorem inwestycji jest jej lokalizacja. Zależało nam by było to miejsce, które daje możliwość korzystania z uroków tętniącego życiem Rynku i odpowiadało potrzebom osób ceniących zalety życia w dużym mieście, które chętnie korzystają z jego bogactwa kulturowego, naukowego i rozrywkowego – dodaje Juroszek.