Data dodania: 20/03/2020

Kolejny etap Nowych Ogrodów w Poznaniu rośnie. Pomimo obecnej sytuacji w kraju, wszystkie prace budowlane idą zgodnie z przyjętym przez Proxin Investment planem. Realizacja najnowszego budynku zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku.

Prace na budowie V etapu osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu.


W budowie jest V etap, zlokalizowanego  przy ulicy Meissnera w Poznaniu, osiedla Nowe Ogrody. W ofercie znalazły się kawalerki oraz mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie wahają się od 31 do 89 mkw. Dodatkowo osiedle zyska boksy rowerowe, rozbudowany plac zabaw, podziemną halę garażową oraz nowe miejsca na lokale usługowe.

Aktualnie Proxin Investment wykonuje wszystkie prace budowlane przy V etapie zgodnie z przyjętym harmonogramem. W klatce E zakończono wykonywanie konstrukcji, obecnie stawiane są ściany działowe na parterze oraz na 1, 2 i 3 piętrze oraz rozprowadzana jest instalacja elektryczna na parterze i 1 piętrze. W klatce F budowlańcy zakończyli pracę przy izolacji termicznej oraz postawili ściany działowe w lokalach, na każdym piętrze. Rozpoczęto prace tynkarskie. W klatce GH oraz I zakończono działania na dachu, natomiast do 3 piętra wykonano instalacje elektryczne. Aktualnie trwają prace tynkarskie na parterze oraz na 1, 2 i 3 piętrze. Ponadto rozpoczęto wykonywanie elewacji.