Data dodania: 10/09/2021

Na północy Wrocławia powstanie 139 mieszkań w ramach kameralnego Osiedla nad Widawą. Kolejne 222 lokale Robyg buduje właśnie na Jagodnie, gdzie powstaną tam także kolejne domy atrialne.

Nowy projekt Robyg WPB we Wrocławiu to kameralne osiedle o niskiej zabudowie. Najnowsza inwestycja mieszkaniowa dewelopera powstanie na Psim Polu, w bliskiej okolicy dorzecza Widawy, do której nawiązuje nazwa projektu. Na Osiedlu nad Widawą powstaną 3 budynki wielorodzinne o trzech kondygnacjach: łącznie 139 mieszkań w układach od 1 do 4 pokoi, od 29 do 76 mkw. Mieszkania będą miały balkony lub ogródki. Na osiedlu znajdzie się podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, pomieszczenia rowerowe i plac zabaw. Deweloper zapewnia także pakiet ekologicznych rozwiązań: panele fotowoltaiczne na dachach, ładowarki do samochodów elektrycznych oraz nowoczesny system Smart House. 


Na Osiedlu nad Widawą powstanie łącznie 139 mieszkań

Deweloper rozbudowuje także swoją największą inwestycję we Wrocławiu – Robyg Jagodno. Przy ulicy Kopycińskiego trwa budowa kolejnych czterech budynków wielorodzinnych, w których znajdą się 222 mieszkania. Ich metraże wahają się od 25,78 do 88,74 mkw., mają od 1 do 4 pokoi. Etap E osiedla, w którym powstają nowe mieszkania, ma się zakończyć w trzecim kwartale przyszłego roku.– Wykonujemy właśnie konstrukcje we wszystkich 4 budynkach wielorodzinnych. Największe postępy są w budynku E1, gdzie betonujemy strop ostatniego piętra. W pozostałych budynkach jesteśmy 
z konstrukcją na poziomie pierwszego (E3) lub drugiego piętra (E2 i E4) – informuje Artur Kurosz, kierownik projektu z Grupy Robyg.

Deweloper rozpoczął także nowy etap domów atrialnych na osiedlu Robyg Jagodno. W pierwszym etapie powstało i zostało sprzedanych 50 domów, a w najnowszym przewidziane są kolejne 44. To domy o powierzchni ok. 80 mkw. Będą miały 4 pokoje, 2 łazienki, wewnętrzny ogród i taras. Zostaną wyposażone m.in. w rolety zewnętrzne, klimatyzację, maty grzewcze elektryczne do łazienek i miejsce postojowe. Część z domów atrialnych będzie miała schowki na rowery, a część komórki lokatorskie. Zakończenie ich budowy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.