Data dodania: 06/12/2018

Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland wprowadzi na rynek dwie nowe inwestycje w Warszawie. Projekty mieszkaniowe powstaną pod adresami Białobrzeska 53 oraz Ostroroga 23.

Rezydencja Barska - nowy projekt BPI w Warszawie


Na Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej 53 (róg ul. Barskiej), zrealizowana zostanie kolejna, trzecia, inwestycja mieszkaniowa BPI Real Estate Poland w stolicy. Rezydencja Barska - pod taką nazwą powstanie projekt, w którym znajdzie się 57 mieszkań. Prace budowlane przy ul. Białobrzeskiej 53 (róg ul. Barskiej) zostały już rozpoczęte, a ich zakończenie planowane jest na 2020 r.

Przy ul. Ostroroga 23 w Warszawie powstanie inwestycja WolaRe, w ofercie której znajdzie się 237 mieszkań. WolaRe to oryginalny projekt, dopasowany do istniejącej już w dzielnicy zabudowy. Będzie to czwarta inwestycja BPI Real Estate Poland w stolicy, trzecia na warszawskiej Woli i druga, po poznańskiej Vilda Park, realizowana w ramach współpracy joint venture z ACTEEUM Group.. Rozpoczęcie inwestycji wolaRE planowane jest w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r.

Obie stołeczne inwestycje trafią do sprzedaży na przełomie roku. Generalnym wykonawcą obydwu będzie firma CFE Polska.