Data dodania: 21/09/2022

Napollo przejmie planowany przez Karuzelę projekt parku handlowego przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu - na powierzchni ok. 13 500 mkw. zaplanowano ponad 20 lokali. W kolejnych latach firma planuje budowę obiektów o łącznej powierzchni najmu ponad 50 000 mkw.

Napollo przejmie projekt parku handlowego w Tarnobrzegu.


Na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park – to efekt decyzji Napollo o zakupie planowanego tam projektu Karuzela. Firma, prowadząca działalność inwestycyjną od piętnastu lat, skupia się na zwiększaniu ekspansji w Polsce, budując coraz więcej komercyjnych obiektów typu „convenience”. Kompaktowy park handlowy o nazwie N-Park realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach.– Rozmowy z najemcami, którzy chcieliby stać się częścią oferty naszego regionalnego N-Parku w Tarnobrzegu wciąż trwają, choć mamy już wynajęte ok. 60% powierzchni. Zapraszamy także lokalnych najemców, chętnych do współpracy – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo. – Wiele potencjalnych najemców zdecyduje się zapewne na lub po Targach SCF, gdzie projekt N-Parku w Tarnobrzegu pokażemy po raz pierwszy w naszej koncepcji. Liczymy również na to, że uda nam się poszerzyć ofertę o restaurację typu Drive Thru.

Autorem koncepcji architektonicznej inwestycji jest biuro architektoniczne Plewa. Powierzchnia parku handlowego będzie wynosiła ok. 13 500 mkw. W sumie powstanie ponad 20 lokali oraz ok. 250 miejsc parkingowych. N-Park w Tarnobrzegu będzie otwarty dla klientów na przełomie 2023/2024 roku.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

Jesienią ubiegłego roku dobiegła końca budowa N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, w Poznaniu przy ul. Promienistej zakończono modernizację i rekomercjalizację pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD i Inmedio. N-Park w podwrocławskich Łanach został otwarty w maju br., miesiąc później - w Pszczynie. Kolejne na liście otwarć jest Gniezno, gdzie N-Park otworzy się w listopadzie 2022 r. i wspólnie z Galerią Piastova stworzą kompleks handlowy o powierzchni prawie 20 000 GLA.


Na przełomie 2023 i 2024 r. Napollo planuje otwarcie kilka nowych N-Parków o łącznej powierzchni ponad 50 000 GLA, wśród nich są inwestycje m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Olkuszu, Tarnobrzegu, Ozorkowie i Sochaczewie. Napollo zapowiada też nowe projekty – firma planuje kolejne zakupy działek i stałe poszerzanie swojego portfela inwestycyjnego.