Data dodania: 21/06/2022

Marvipol Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w nowym osiedlu Gardenia Lagom przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie, obejmujące 286 mieszkań, garaż podziemny oraz tereny zielone.


Za koncepcję architektoniczną osiedla przygotowała pracownia GCK.

Osiedle Gardenia Lagom powstanie przy ul. Głębockiej w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Za koncepcję architektoniczną osiedla odpowiada pracownia GCK. Cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie obejmą łącznie 286 mieszkań. Deweloper oferuje mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 25 do 85 mkw. Na parterze budynku D przewidziano lokal usługowy. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji miejsca postojowe w hali garażowej, boksy na jednoślady i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaplanowano duży ogród oraz zielony dziedziniec ze strefą relaksu, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom, a także plac zabaw dla dzieci, wiaty rowerowe i paczkomat.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

W standardzie zastosowane zostaną rozwiązania smart i eko, pozwalające obniżać koszty i dbać o środowisko naturalne. Na osiedlu zaprojektowano proekologiczne rozwiązania w postaci: paneli fotowoltaicznych, pakietu antysmogowego, czujnika powietrza Airly, zbiornika na deszczówkę. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w system automatyki mieszkaniowej, która pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.