Data dodania: 30/06/2020

Erbud podpisał z Bouygues Immobilier Polska umowę na budowę budynku mieszkalnego przy Rondzie Wiatraczna w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 23,3 mln zł.

Grochowska 230 - nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Warszawie.

Umowa dotyczy budowy budynku wielorodzinnego przy ul. Grochowskiej 228 i 230 w Warszawie. Na 5 piętrach przewidziano 77 mieszkań, a na parterze kilka lokali usługowych. W ofercie inwestycji Grochowska 230 dostępne są zarówno mieszkania typu studio – od 25 do 43 mkw. jak również wielopokojowe – od 46 do 135 mkw. Posiadać będą duże okna, balkony bądź loggie ze szklanymi balustradami, a część tych na pierwszym piętrze – tarasowe ogródki. Dla inwestycji zaprojektowano również niewielki zielony dziedziniec i halę garażową. Główne wejście do budynku znajdzie się w zabytkowej jego części.

Jak poinformował Erbud, zakończenie robót przewidziano na 31 stycznia 2022 roku. Wartość umowy to 23,3 mln zł netto.

Do tej pory Erbud wykonał dla Bouygues Immobilier Polska m.in. inwestycje: Ogrody Kabackie w Warszawie, budynek mieszkalny Épique na warszawskich Bielanach czy wielorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Makolągwy w Warszawie. Od lipca 2019 roku Erbud jest wykonawcą Soleil de Malta w Poznaniu.