Data dodania: 28/05/2021

Kolejny park handlowy firmy Napollo powstanie w podwrocławskiej miejscowości Łany. Będzie to kolejny po N-Parkach przy Maślickiej, Gagarina oraz Ślężnej handlowy obiekt typu convenience w portfelu inwestora.

N-Park w podwrocławskich Łanach

Najnowszy N-Park pojawi się na granicy Wrocławia, w Łanach w gminie Czernica przy Rondzie Ułańskim. Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku to ponad 5 tys. Mkw. GLA. Oferta jest kompleksowa i zakłada kluczowe kategorie reprezentowane przez  sklep spożywczy, salony odzieżowe i obuwnicze, elektromarket, aptekę, drogerię oraz DIY. W obiekcie znajdą się najemcy tacy jak:  Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert i Cosmedica. Wynajęto już około 90% powierzchni parku. Na terenie inwestycji powstanie również restauracja typu drive thru, stacja benzynowa, a także myjnia. Zaplanowany jest również parking naziemny przed obiektem na ok. 180 miejsc postojowych. Otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2022 roku.

– Projekt świetnie uzupełni mapę obiektów komercyjnych zlokalizowanych na obrzeżach metropolii. Potencjał  Wrocławia, skłonił również zarząd spółki do kolejnej inwestycji u zbiegu ulic Karwińskiej i Opolskiej. Kolejny wrocławski N-Park planowany jest na 2022 rok, to oznacza dwa otwarcia we Wrocławiu w jednym roku – podkreśla Dorota Beltrani, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji w Grupie Napollo. Inwestor zapowiada w 2022 roku kilka innych otwarć N-Parków w lokalizacjach rozsianych w całej Polsce.

Napollo prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji  realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki, powstające w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 mkw.