Data dodania: 06/04/2021

W ramach pierwszego etapu inwestycji Kaliska Park w Turku powstają 62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. mkw. Zaawansowanie budowy przekroczyło już 50 proc. Inwestorem i generalnym wykonawcą otoczonego przyrodą osiedla jest FB Antczak.

Osiedle Kaliska Park w Wielkopolsce.

Kaliska Park to kolejna inwestycja realizowana przez FB Antczak w Wielkopolsce. Osiedle, zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, powstaje w centrum Turku. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstają dwa kameralne, otoczone zielenią budynki: trzykondygnacyjny oraz czterokondygnacyjny. Mieszkania będą miały zróżnicowany metraż: od 31 do 63 mkw. Realizacja osiedla rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku. Klucze do lokali zostaną przekazane klientom zgodnie z harmonogramem do końca grudnia 2021 roku. Sprzedaż mieszkań jest na zaawansowanym poziomie ponad 60 proc.

Lokale usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Z kolei właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach skorzystają z balkonów. Na terenie osiedla zaplanowano również plac zabaw, wózkownię i rowerownię. Części wspólne będą pełne zieleni. Całość uzupełnią elementy małej architektury.