Data dodania: 25/11/2021

Spravia, dawniej Budimex Nieruchomości, kontynuuje prace przy osiedlu Nowy Grabiszyn we Wrocławiu. Rozpoczęto budowę kolejnych mieszkań przy ul. Grabiszyńskiej. W IV i V etapie powstanie łącznie 321 mieszkań.

Osiedle Nowy Grabiszyn we Wrocławiu powiększy się o 321 mieszkań.

Za projekt architektoniczny odpowiada grupa projektowa Isba, generalnym wykonawcą jest Karmar. W ofercie znalazły się lokale od 2- do 5-pokojowych o powierzchni od 36 do 88 mkw. Każde mieszkanie ma ustawny balkon, loggię, a na parterze – ogródek przystosowany do zamontowania automatycznego podlewania.

– W czwartym i piątym etapie architekci postawili na kolorystykę spójną z poprzednimi etapami oraz użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Odcienie bieli i beżu nadadzą budynkom elegancki i klasyczny charakter – mówi Bartosz Sekuła, dyrektor oddziału regionalnego Spravii we Wrocławiu. – Jak zawsze, szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy drzewa, krzewy, byliny i pnącza. Tak zaaranżujemy zieleń, aby stworzyć rozwiązania bioróżnorodne i ekologiczne – dodaje Bartosz Sekuła.

Dopełnieniem całości będzie mała architektura (ławki, stoliki, hamaki, leżaki), siłownia zewnętrzna, amfiteatr i plac zabaw.