Data dodania: 15/07/2021

Deweloper Wikana wprowadza na rynek lokale z inwestycji Factory Park w Zamościu. W pierwszym etapie projektu realizowanego na działce przy ul. Fabrycznej powstanie 68 mieszkań.


Factory Park - najnowsza inwestycja Wikany w Zamościu.


W ramach całej inwestycji powstaną 3 budynki mieszkalne (dwu- i trzypiętrowe) z łącznie 187 lokalami oraz zlokalizowanymi w podziemnych kondygnacjach miejscami parkingowymi. Osiedle Factory Park będzie utrzymane w kameralnym charakterze, projektanci postawili na  nowoczesną, funkcjonalną architekturę z jasną elewacją i dużymi oknami.

- Wracamy na rynek mieszkaniowy Zamościa ze starannie zaplanowanym, wysoce funkcjonalnym i wyróżniającym się jakością projektem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pozytywnie oceniamy potencjał zamojskiego rynku, stąd w naszych planach na 2021 r. mamy uruchomienie jeszcze jednej inwestycji w tym mieście – komentuje Piotr Kwaśniewski, prezes Wikany.


Obecnie Grupa Wikana ma w ofercie około 500 lokali w projektach w Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu, Świdniku, Tarnobrzegu i Zamościu. W drugiej połowie 2021 r. deweloper może wprowadzić do sprzedaży trzy projekty z blisko 290 lokalami mieszkalnymi i usługowymi.