Data dodania: 14/10/2020

Spółka Agata, firma oferująca meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, rozpoczęła budowę nowego sklepu w Bydgoszczy. Będzie to trzeci po Włocławku i Toruniu salon tej sieci w województwie kujawsko-pomorskim.

Budowa Salonu Agata w Bydgoszczy rozpoczęła się w pierwszych dniach września. Obecnie przy ul. Jasinieckiej, gdzie powstaje obiekt, trwają roboty ziemne i żelbetowe. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 14 400 mkw. W ramach inwestycji powstanie także parking, na którym znajdzie się 140 miejsc dla klientów salonu. Generalnym wykonawcą jest sieć Agata. Jak informują przedstawiciele spółki, przedsięwzięcie zostanie zakończone w trzecim kwartale 2021 r.

Inwestycja w bydgoskim Fordonie będzie trzecim partnerskim przedsięwzięciem z firmą Ceetrus Polska, deweloperem, inwestorem, zarządcą oraz komercjalizatorem obiektów handlowych. Salony Agata wybudowane przy udziale tego partnera znajdują się na Pomorzu przy Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan oraz na terenie dolnośląskiego Centrum Handlowego Auchan Bielany we Wrocławiu.