Data dodania: 06/09/2019

Deweloper Inwestgrupa zaprezentował swój najnowszy projekt B Urban, który trafia właśnie do sprzedaży, obejmujący 452 mikroapartamenty. Inwestycja mieści się przy ulicy Jaworskiej 4 we Wrocławiu.

Inwestgrupa buduje we Wrocławiu projekt B Urban.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna AP Szczepaniak. B Urban w najwyższym punkcie liczy 13 kondygnacji. Budynek został zaprojektowany głównie z myślą o zakupie inwestycyjnym. W B Urban dominują dwa typy lokali o powierzchni od 25,58 do 37 mkw.: 419 kawalerek oraz 33 dwupokojowe mieszkania. Wszystkie będą w pełni umeblowane, do niektórych z nich przynależeć będą balkony.

W projekcie uwzględniono liczne części wspólne: począwszy od pralni, przez kawiarnię, czy przestrzeń co-workingową. Na terenie inwestycji znajdzie się także stacja rowerów miejskich. Przewidziany został również podziemny garaż wielostanowiskowy oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

– Projektując założenia inwestycji, przeprowadziliśmy badania preferencji osób wynajmujących mieszkania w dzielnicy Fabryczna. To właśnie z analiz ich potrzeb wynika charakter naszej nowej inwestycji, dostępność przestrzeni wspólnych czy sposób, w jaki urządzamy lokale - mówi Piotr Borowy z biura sprzedaży dewelopera Inwestgrupa. Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na III kwartał 2021 r.