Data dodania: 12/01/2021

Budowa osiedla Vitalité na Wilanowie zbliża się do końca. Inwestycja Bouygues Immobilier Polska jest utrzymana w konwencji zabudowy willowej, w ramach projektu przewidziano SPA, siłownię i boisko.

Vitalité to osiedle budowane przez Bouygues Immobilier Polska przy ul. Sytej w Warszawie. Cztery budynki wielorodzinne są w stanie surowym zamkniętym. Trwa jeszcze kosmetyka elewacji i montaż ostatnich balustrad. W środku prowadzone są prace wykończeniowe, a wokół budynków układanie chodników i podział ogródków. Budowa powinna zakończyć się na początku 2021 roku.

Osiede Vitalité w Warszawie. Fot. PR Expert / Maciej Lulko.

Vitalité oznacza witalność, nazwa odnosi się do atrybutów osiedla. W jednym z budynków zaprojektowano SPA, które zostanie wyposażone w saunę i jacuzzi, w siłowni będzie kącik kibica oraz szatnie z prysznicami. Z kolei na zewnątrz powstanie boisko wielofunkcyjne, pagórek, leżaki, ławki i stoły piknikowe.

Deweloper posadzi na terenie osiedla drzewa, krzewy i trawy. – Otaczająca budynki i strefę rekreacyjną zieleń nie tylko poprawi nastrój i oczyści powietrze, ale również będzie sprzyjać integracji przyszłych mieszkańców – przekonuje Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

Warszawska inwestycja Bouygues Immobilier Polska. Fot. PR Expert / Maciej Lulko.

Forma niskich (3 kondygnacje łącznie z garażem podziemnym) budynków nawiązuje do architektury willowej. Dachy są spadziste i posiadają lukarny. Elewacje utrzymano w nowoczesnej, minimalistycznej kolorystyce, w której dominują biele, ciepłe szarości i beże. W każdym z budynków znajduje się jedynie 16 mieszkań, w układach od 2 do 4 pokoi. Budynki stoją na jednej płycie garażowej. W podziemnym parkingu oprócz miejsc postojowych przygotowano komórki lokatorskie.

Firma Bouygues Immobilier działa w Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 50 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6900 mieszkań.