Data dodania: 05/02/2019

TDJ Estate rozpoczyna nową inwestycję mieszkaniową. Zielona Dolina powstaje w północnej części Zabrza. W pierwszym etapie zostały zaplanowane trzy budynki z 80 mieszkaniami.

Spółka TDJ Estate wystartowała z kolejną inwestycją mieszkaniową na Górnym Śląsku. Deweloper realizuje już dwa projekty w Katowicach – Osiedle Franciszkańskie i Bardowskiego 1, a także Osiedle Wieszowa w powiecie tarnogórskim. Zielona Dolina powstanie w Zabrzu przy ul. Łąkowej. W pierwszym etapie inwestycji zaplanowano trzy czterokondygnacyjne budynki. Łącznie znajdzie się  w nich 80 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 38 do 82 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech pokoi. Do lokali znajdujących się na parterze przynależą ogródki, pozostałe mieszkania posiadają balkony. W kolejnym etapie został zaplanowany budynek z usługowym parterem.

Teren inwestycji przejął generalny wykonawca – firma Dachbud Blockhaus. Po zabezpieczeniu placu budowy i przygotowaniu zaplecza technicznego, rozpoczął prace ziemne. Dotychczas wykonane zostały fundamenty trzech budynków. Trwa murowanie ścian parterów i realizowane są pierwsze stropy. Planowany termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji to III kwartał 2020 r.