Data dodania: 15/06/2022

Przy ul. Towarowej w Kaliszu Grupa Antczak realizuje inwestycję mieszkaniową RiverSide. Po osiągnięciu docelowej wysokości na budynku zawisła tradycyjna wiecha.


Przy ulicy Towarowej, w sąsiedztwie Wału Staromiejskiego nad Prosną i Kanału Rypinkowskiego, w apartamentowcu RiverSide powstają łącznie 162 lokale - od około 30-metrowych mieszkań po apartamenty o powierzchni około 150 mkw. Lokalom towarzyszyć będą komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dziedziniec apartamentowca zostanie zagospodarowany zielenią. Projekt inwestycji przygotowała poznańska pracownia MODOarchitektura. Budowa została rozpoczęta w połowie ubiegłego roku.

Grupa Antczak buduje w Kaliszu apartamentowiec RiverSide.

– Wiechę na budynku RiverSide zawiesiliśmy niemal dokładnie rok od rozpoczęcia budowy. Mimo wyzwań na rynku nieruchomości cały proces inwestycyjny realizujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem. Poprzez RiverSide chcemy przywrócić kaliszanom jedną z najbardziej malowniczych części naszego miasta, tworząc świetnie zaprojektowaną, otwartą na zieleń i śródmiejską infrastrukturę przestrzeń – komentuje Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.


Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

RiverSide to kolejna inwestycja realizowana przez Grupę Antczak we współpracy z poznańską pracownią MODOarchitektura. Owocem tej współpracy jest m.in. kameralne osiedle Między Mostami, powstające przy ul. Garncarskiej w Kaliszu. Mieszkania realizowane w ramach tej inwestycji zostaną oddane do użytkowania już w połowie 2022 roku. Wcześniej obie firmy zostały uhonorowane nagrodą Property Design Award za projekt hotelu Hampton by Hilton Kalisz i kompleksu Calisia One.