Data dodania: 11/09/2020

Polski Holding Nieruchomości podpisał ze spółką Unibep umowę na realizację osiedla mieszkaniowego w Łodzi. W pierwszym etapie inwestycji przy ul. Kusocińskiego powstanie 166 mieszkań. Prace budowlane mają potrwać 18 miesięcy.

Nowe osiedle PHN powstanie w łódzkiej dzielnicy Polesie. Wykonawcą jest Unibep.

Nowa inwestycja Grupy PHN znajduje się przy ul. Kusocińskiego 115 i 117 w łódzkiej dzielnicy Polesie. W pierwszym etapie inwestycji na powierzchni 1 ha powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej (PUM) 8400 mkw., w których znajdzie się 166 mieszkań. W ofercie mieszkań przeważają lokale o średnich metrażach - od 40 do 60 mkw. Lokale usytuowane na parterze posiadają własne ogródki, a położone wyżej loggie i balkony.

– Rozpoczynamy budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego, tym razem położonego w atrakcyjnej części Łodzi, z dala od ścisłego centrum miasta i jego zgiełku. Rozległe tereny zielone będą atutem dla rodzin z dziećmi i osób lubiących aktywny tryb życia. Ta inwestycja pokazuje, że mimo pandemii konsekwentnie realizujemy nasze cele biznesowe – powiedział Tomasz Górnicki, wiceprezes ds. inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości. Przekazanie placu budowy generalnemu wykonawcy - firmie Unibep - nastąpi we wrześniu, a budowa ma zakończyć się po 18 miesiącach.