Data dodania: 25/11/2021

Deweloper Victoria Dom rozpoczął sprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Viva Piast budowanego w krakowskich Mistrzejowicach. W ofercie znalazło się 126 lokali w dwóch budynkach.

Drugi etap inwestycji Viva Piast w Krakowie będzie gotowy w 2023 r.


Osiedle Viva Piast znajduje się przy ulicy Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach. Generalnym wykonawcą jest Unibep. Zgodnie z planem pierwsi mieszkańcy osiedla Viva Piast 1 wprowadzą się do swoich mieszkań na przełomie roku. Drugi etap inwestycji to 126 lokali w dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach - 1,2,3 i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 29 do 74 mkw.

– Osiedle wyposażyliśmy w szereg funkcjonalnych udogodnień: wewnętrzny dziedziniec, komórki lokatorskie, wózkownie i pomieszczenia dla rowerów, podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, ale przede wszystkim plac zabaw dla dzieci mówi – Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom. Drugi etap inwestycji Viva Piast zostanie oddany do użytku w 2023 r.


Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, firma oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.