Data dodania: 22/07/2020

Gravis Developer rusza z drugim etapem inwestycji Osiedle Owocowe. Bliźniaki wyrosną w podpoznańskiej miejscowości Komorniki-Rosnowo.

Gravis Developer rozpoczął sprzedaż drugiego etapu Osiedla Owocowe.


Pierwszy etap inwestycji, dziesięć budynków, czyli 20 domów został już wyprzedany. W lipcu rozpoczęła się sprzedaż kolejnego, drugiego etapu. W tej części dostępnych jest 20 nowych bliźniaków (40 lokali) o powierzchni domu ponad 108 mkw. oraz działki przynależącej do nieruchomości o powierzchni 367,5 mkw. 
– Rozpoczynamy sprzedaż drugiego etapu znacznie szybciej, niż to zakładaliśmy, jednak jest to zdecydowanie pozytywny aspekt – mówi Sonja Łykowska, prezes firmy Gravis Developer.

Docelowo na całym osiedlu w lokalizacji Komorniki-Rosnowo stanie 96 budynków bliźniaczych (192 domy). Całość zostanie przygotowana kompleksowo, z chodnikami, drogami wewnętrznymi i oświetleniem. Na terenie inwestycji powstanie także przestrzeń na sklepy i place zabaw, których pierwotnie w planach nie było. – Jesteśmy elastyczni, pierwsze projekty nie zakładały tylu dodatkowych udogodnień, ale po rozmowach z naszymi klientami, zdecydowaliśmy się na małe poprawki w początkowym planie naszego osiedla – komentuje Sonja Łykowska.

Rosnowo, w którym znajduje się inwestycja, należy do podpoznańskiej Gminy Komorniki. Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 roku.