Data dodania: 09/05/2019

Rusza przedsprzedaż osiedla Tulip Wilanów, inspirowanego Holandią nowego projektu Ronson Development, który wyrośnie w Warszawie. Inwestycja to 150 mieszkań, w tym lokale z prywatnymi ogrodami.

Tulip Wilanów - nowe osiedle od Ronson Dewelopment powstanie w Warszawie


Tulip Wilanów jest drugą, po Ursusie Centralnym, warszawską inwestycją dewelopera uruchomioną w tym roku. Nowy projekt Ronson Development obejmie 150 lokali, większość z nich, aż 87, to mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach od 56 do 77 mkw. Deweloper przygotował też duży wybór mieszkań 2-pokojowych o powierzchniach od 38 do 54 mkw. – powstaną 42 takie lokale. W ofercie znajdą się także 2 kawalerki do 31 mkw., a także 19 mieszkań 4-pokojowych o powierzchniach do 99 mkw. W 54 największych lokalach przewidziano antresole, do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki. W projekcie uwzględniono także prywatny ogród osiedlowy dla wszystkich mieszkańców.

Nazwa Tulip Wilanów nawiązuje do życia w otoczeniu natury, a także przywołuje na myśl Holandię z jej minimalistyczną i nowoczesną architekturą oraz drogami pełnymi rowerów. Podczas projektowania nadwiślańskiego osiedla Ronson Development inspirował się właśnie holenderskim stylem życia – z miejscem na relaks, ruch i filozofię „slow life”.