Data dodania: 06/09/2019

Przy Alei Solidarności w Warszawie powstanie dwubryłowy apartamentowiec Przy Arsenale. Na budowie nowej inwestycji Eco-Classic właśnie rozpoczęły się prace budowlane.

Przy Arsenale - apartamentowiec Eco-Classic.


Apartamentowiec wyrośnie w sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał i budynku warszawskiego Arsenału. Koncepcję architektoniczną budynku opracowały pracownie Biuro Projektów Kazimierski i Ryba oraz Eco-Classic Architekci. Generalnym wykonawcą jest Consteel.

Minimalistyczna architektura budynku będzie stanowiła kontynuację śródmiejskiej zabudowy. W niższej części budynku, wyeksponowanej w kierunku al. Solidarności oraz na niższych piętrach (1-4) zaprojektowane zostały głównie lokale o mniejszych metrażach, w części wysokiej 3-, 4- i 5-pokojowe apartamenty. Wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie oraz wysokość od 2,80 do 3m. Na najwyższych piętrach zlokalizowane będą największe apartamenty z zielonymi tarasami. W budynku zaplanowano m.in. centralną recepcję z powitalnym lobby i pomieszczenia na rowery. Apartamenty Przy Arsenale  będą oddane w I kwartale 2021 r.