Data dodania: 11/01/2019

Na rynek trafiła pełna oferta z drugiego etapu krakowskiej inwestycji spółki Atal - Apartamenty Przybyszewskiego 64. W nowej części osiedla na Bronowicach zaplanowano niespełna 300 mieszkań.

Atal rozbuduje inwestycję przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Powstanie tam łącznie ponad 390 mieszkań.

Obok dwóch budynków z pierwszego etapu inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 wyrośnie siedem segmentów. Projekt osiedla przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego powstał na deskach pracowni Ar-De Studio. W siedmio- i dziewięciopiętrowych budynkach powstanie w sumie 299 lokali o metrażach od 27 do 86 mkw. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Zaprojektowano także 180 komórek lokatorskich oraz 316 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 47 naziemnych miejsc postojowych.

Architekci zaproponowali m.in. przeszklone balustrady i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń wspólną. Osiedle zostanie w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Atal zaplanował oddanie drugiego etapu inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 do użytkowania w IV kwartale 2021 r.

W pierwszym etapie inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 powstały dwa budynki, w tym jeden dwusegmentowy, w których znalazły się 92 mieszkania. Atal prowadzi w Krakowie również inwestycje: Aleja Pokoju 83, Atal Kliny Zacisze, Bagry Park i Atal Residence Zabłocie IV. W ostatnim z projektów oprócz mieszkań przewidziano również przestrzeń biurową.