Data dodania: 09/04/2019

Antczak Residential finalizuje prace budowlane przy realizacji III etapu osiedla Nowy Korczak w Kaliszu. 62 lokale mieszkalne, zlokalizowane w dwóch budynkach wielorodzinnych, zostaną oddane w maju. W budowie jest już IV, a w przygotowaniu V etap inwestycji, w której docelowo zaplanowano 400 mieszkań.

W ramach osiedla Nowy Korczak w Kaliczu docelowo powstanie ok. 400 mieszkań

Nowy Korczak to VI etapowa inwestycja realizowana przez Antczak Residential – deweloperską markę FB Antczak. Budowa pierwszych etapów rozpoczęła się jesienią 2015 roku, a całość inwestycji zostanie zakończona na przełomie 2020 i 2021 roku. Docelowo osiedle Nowy Korczak będzie składało się z 8 budynków i ok. 400 mieszkań. Dla każdego etapu zaprojektowano miejsca parkingowe na zewnątrz, a także w halach garażowych. Na osiedlu zaprojektowano także lokale usługowe.

- Intensywnie przygotowujemy się do przekazania lokali mieszkańcom, którzy zakupili je w III etapie inwestycji. W tym samym czasie prowadzimy sprzedaż IV etapu, który zostanie oddany na przełomie II i III kwartału 2020 r. Na blisko 65% z zaprojektowanych w nim mieszkań mamy już podpisane umowy rezerwacyjne. Niedługo ruszamy ze sprzedażą V etapu - informuje Izabela Płóciennik z biura sprzedaży inwestycji .

W IV etapie osiedla Nowy Korczak powstanie 7-piętrowy, dwuklatkowy budynek z 64 mieszkaniami, komórkami lokatorskimi i parkingami zewnętrznymi. W najbliższych tygodniach rozpocznie się budowa i sprzedaż kolejnego - V etapu. W siedmiopiętrowym budynku znajdzie się 31 lokali mieszkalnych. Planowane zakończenie budowy tego etapu to III kwartał 2020 r.