Data dodania: 14/02/2020

Kaliska Park to kolejny projekt mieszkaniowy Antczak Residential w Wielkopolsce i pierwsza inwestycja dewelopera w Turku. Start budowy i sprzedaży mieszkań zaplanowano pod koniec I kwartału 2020 roku.

Kaliska Park - pierwsza inwestycja Antczak Residential w Turku.


Pierwsze osiedle Antczak Residential w Turku będzie podzielone na dwa etapy. W pierwszym powstaną trzy budynki: dwa trzykondygnacyjne, jeden czterokondygnacyjny. W tym etapie powstanie łącznie 80 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 mkw. i 92 miejsca parkingowe. Lokale usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Do mieszkań na wyższych kondygnacjach przynależeć będą balkony. W planach jest też nowoczesny plac zabaw, wózkownia i rowerownia.

Części wspólne będą pełne zieleni. Projekt uzupełnią elementy małej architektury. W każdym bloku znajdzie się również kotłownia gazowa - która eliminuje konieczność montowania pieców w każdym mieszkaniu. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane klientom w IV kwartale 2021r.

Osiedle zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, która w minionym tygodniu wraz z FB Antczak odebrała nagrodę Property Design Award za projekt hotelu Hampton by Hilton Kalisz w Calsia One.