Data dodania: 20/03/2020

Spółka 7R kupiła grunt pod nową inwestycję w Łodzi. Na działce o powierzchni ok. 20 ha powstanie nowoczesny kompleks logistyczny 7R Park Łódź East I.

Piąta inwestycja magazynowa 7R w Łodzi powstanie w dzielnicy Widzew.


Inwestycja jest położona przy ul. Brzezińskiej, we wschodniej części miasta działce, tuż przy zjeździe na autostradę A1, w sąsiedztwie węzła Brzeziny. 7R Park Łódź East I zaoferuje najemcom łącznie 100 000 mkw. powierzchni w trzech halach magazynowych. W ramach inwestycji deweloper wybuduje także fragment układu drogowego – 500 m obwodnicy Nowosolnej.

– Myślimy strategicznie i długoterminowo, a Łódź to istotny dla nas rynek. Park logistyczny przy Brzezińskiej to już piąty projekt po 7R Park Łódź West I oraz trzech inwestycjach typu magazyn miejski City Flex, który zrealizujemy w tym mieście. Doskonale układająca się współpraca z władzami Łodzi pozwoliła nam kolejny raz sprawnie i szybko zainicjować proces deweloperski –komentuje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development w 7R.

Magazyny 7R Park Łódź East I spełnią normy obiektów klasy A i będą certyfikowane w systemie BREEAM. Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę i planuje w najbliższym czasie uruchomić pierwszą fazę projektu, obejmującą realizację 30 000 mkw. powierzchni.