Data dodania: 07/03/2023

Syrena Invest wybrała generalnego wykonawcę kameralnej inwestycji Racławicka 7 na Górnym Mokotowie w Warszawie. Deweloper powierzył realizację firmie Totalbud, partnerowi sprawdzonemu przy wcześniejszych inwestycjach. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na kwiecień.

Racławicka 7, najnowsza inwestycja mieszkaniowa Syrena Invest powstanie na Starym Mokotowie w Warszawie.


Racławicka 7 pod względem formy i detali architektonicznych wpisze się w charakter Starego Mokotowa i uzupełni pierzeję ulicy Racławickiej. Powstanie 5-piętrowy budynek o całkowitej wysokości 19,5 m z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym na 43 miejsca. W ofercie znalazło się 20 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, z balkonem lub tarasem, a także 19 lokali inwestycyjnych o powierzchniach od 25 mkw. Na parterze powstanie lokal usługowy o powierzchni 342,78 mkw. i wysokości 3,3 m z witryną od ulicy Racławickiej. Przyszli mieszkańcy będą mogli również korzystać z 27 komórek lokatorskich i 7 boksów rowerowych. Wykonawcą inwestycji została firma Totalbud, która urzeczywistni zamierzenia architektów z pracowni ES-PRO.Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

– Będzie to wyjątkowa, wysokiej jakości inwestycja. Wybraliśmy firmę Totalbud ze względu na jej wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i kompetencje budowlane. Doceniamy naszą dotychczasową współpracę przy poprzednich realizacjach na Pradze Południe przy ulicy Mińskiej 45 oraz na Targówku przy ulicy Klukowskiej 54 – mówi Adolfo Alústiza, CEO Syrena Invest.

Nadzór inwestorski będzie pełniła firma APP-Projekt, która wspierała dewelopera w realizacji zakończonej już inwestycji przy ul. Mińskiej 45 na Pradze-Południe, a także przy aktualnie prowadzonym projekcie Klukowska 54 na Targówku z planowanym na II kwartał terminem uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Zakończenie budowy wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie zaplanowano na IV kwartał 2024 r.