Data dodania: 14/03/2019

Polski Holding Nieruchomości, Polski Holding Hotelowy i Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście rrozpoczynają współpracę przy realizacji budowy nowego obiektu hotelowego na wyspie Wolin.

Nowy hotel ma powstać na terenach Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście i będzie zlokalizowany w Międzywodziu, w miejscu istniejącego ośrodka wypoczynkowego Portus przy ul. Plażowej 4. Planowany hotel będzie pełnił funkcję obiektu wypoczynkowego z rozbudowaną strefą SPA & Wellness i atrakcjami wodnymi. W ramach współpracy strony będą dążyć do wypracowania modelu i harmonogramu działania, w tym business planu oraz jego szczegółowych zasad.

- Intensyfikujemy program inwestycyjny w różnych segmentach rynku nieruchomości. To kolejny realizowany przez nas projekt polegający na wykorzystaniu naszych kompetencji do świadczenia usług z zakresu zarządzania inwestycjami. Projekt w Międzywodziu to element realizacji działań zwiększających wartość Grupy Kapitałowej PHN - powiedział Marcin Mazurek, prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Polski Holding Hotelowy będzie operatorem powstającego hotelu. Obiekt będzie działał prawdopodobnie pod międzynarodowa marką. - Cieszymy się, że wybór tej lokalizacji padł na region zachodniopomorski, w którym dostrzegamy duży potencjał turystyczny i infrastrukturalny. Mając na uwadze dynamiczny rozwój sektora hotelarskiego i dojrzałego rynku wiemy, że obiekt ten będzie doskonałym uzupełnieniem istniejącej bazy hotelarskiej w regionie - podkreślił Ghoerghe Marian Cristecu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.