Data dodania: 23/03/2020

Euro Styl wprowadza na rynek 120 mieszkań z pierwszego etapu Osiedla Perspektywa. Inwestycja będzie położona u zbiegu ulic Powstańców Warszawskich i Legnickiej w Gdańsku.

Osiedle Perspektywa powstanie w Gdańsku.


Prace budowlane mają rozpocząć się  jeszcze w I kwartale 2020 roku. W pierwszym etapie inwestycji powstanie pięć budynków. W trzech kameralnych willach oraz dwóch budynkach o podwyższonym standardzie zaplanowano łącznie 120 lokali o metrażach od 28 do 159 mkw. Ofertę uzupełniają 152 miejsca w podziemnej hali garażowej, 110 komórek lokatorskich, a także 4 lokale usługowe. W budynkach zaprojektowano balkony, loggie, na najwyższych kondygnacjach pojawią się tarasy.

W ramach całego projektu powstaną trzy rodzaje zabudowy. Pierwszy to kameralne miejskie wille wzdłuż ulicy Legnickiej. W planach są także czterokondygnacyjne pierzejowe kamienice od strony ulicy Powstańców Warszawskich. W centralnej części osiedla przewidziano budynki o współczesnej formie, posiadające od pięciu do ośmiu kondygnacji. Na terenie osiedla powstaną elementy tzw. małej retencji, które umożliwią zagospodarowanie części wód deszczowych.