Data dodania: 14/09/2021

Na warszawskim Targówku deweloper Victoria Dom realizuje Osiedle Krzewna. W drugim etapie powstanie 4-kondygnacyjny budynek mieszczący 52 mieszkania. Projekt inwestycji powstał na deskach pracowni Es-pro Mariusz Szpotowicz.

Victoria Dom przymierza się do realizacji 2 etapu Osiedla Krzewna w Warszawie.


Osiedle Krzewna powstaje w prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy, blisko stacji PKP Zacisze oraz ul. Radzymińskiej. – Pierwszy etap inwestycji doskonale się sprzedaje. Już podpisujemy pierwsze umowy na lokale w 2 etapie – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victorii Dom.

W drugim etapie inwestycji zaprojektowanej przez pracownię Es-pro Mariusz Szpotowicz powstanie 4-kondygnacyjny budynek z 52 mieszkaniami. W ofercie dewelopera są 2,3,4 – pokojowe lokale w metrażach od 36 do 76 mkw. Do mieszkań będę przynależeć balkony lub ogródki. Inwestycja będzie oddana do użytku w II kwartale 2023 r.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem. Spółka oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Victoria Dom, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.