Data dodania: 06/05/2022

Dotychczasowy inwestor biurowego kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku pracuje nad kolejnymi inwestycjami na terenie Trójmiasta. Firma pod marką Olivia Home ma w planach wejście na lokalny rynek mieszkaniowy, zamierza zrealizować projekty w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Plany dewelopera, który powołał markę Olivia Home, koncentrują się na realizacji inwestycji mieszkaniowych, w pierwszej kolejności na terenie Trójmiasta. Dobrano je na podstawie zróżnicowanych potrzeb poszczególnych grup klientów: zakupy na cele mieszkaniowe, inwestycyjne czy second home. W ofercie Olivia Home będą również inwestycje realizowanie w formule „pod klucz”.

Platynowa Park - premierowe osiedle Olivia Home w Gdańsku.

– Stawiamy na nowoczesność, innowacyjność, ekologię, wyjątkowy design oraz rozwiązania wspierające komfort życia przyszłych mieszkańców. Priorytetem jest dla nas jakość realizowanych projektów. Dowiedliśmy tego naszymi dotychczasowymi realizacjami w kilku segmentach rynku nieruchomości. Doświadczenie naszej kadry w tym zespołu budowlanego, jak i wykończeniowego pozwala nam na bardzo ambitne plany rozwoju. Sprzyja temu również potencjał Trójmiasta, które stało się lokalizacją pierwszego wyboru młodych profesjonalistów, podejmujących decyzję o swoim preferowanym miejscu do życia. Doskonałe warunki naturalne Trójmiasta oraz utrzymująca się od wielu lat na wysokim poziomie pozycja aglomeracji w zakresie atrakcyjności dla inwestorów, pozwalają prognozować jego duży potencjał rozwoju. Między innymi te czynniki w sposób naturalny wyznaczyły miejsce pierwszych realizacji mieszkaniowych w ramach nowego profilu działalności grupy związanej dotychczas z budownictwem nieruchomości komercyjnych w Oliwie czy PRS (private rented sector) na Zaspie – mówi Ewa Nowicka, dyrektor ds. sprzedaży Olivia Home.

Olivia Home stawia na wdrażanie nowoczesnych technologii, spełniających wymogi ekologicznego budownictwa. Technologie używane przez dewelopera pozwalają na ograniczenie emisji CO2, zużycia surowców, zmniejszenie hałasu i uciążliwości budów dla sąsiedztwa, ale także na znaczne skrócenie czasu realizacji inwestycji – do ok. 12 miesięcy. Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

Premierowym projektem Olivia Home jest inwestycja Platynowa Park. Otoczony zielenią, kameralny zespół dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych powstaje w Gdańsku. W ofercie znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanym metrażu. Do lokali usytuowanych na piętrze przylegać będą balkony, z kolei do tych na parterze - ogródki.  Wszystkie z 48 mieszkań zostaną wykończone pod klucz. Całościowy czas realizacji inwestycji deweloper zakłada na około 12 miesięcy. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro K&M Design, a za wystrój wnętrz odpowiedzialne jest trójmiejskie biuro projektowe Design Anatomy. Zakończenie inwestycji planowane jest już na 2 kwartał 2023 roku.