Data dodania: 20/05/2020

Lokum Deweloper rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Lokum Porto przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu. W pierwszych dwóch etapach inwestycji zbudowanych zostanie 390 mieszkań.

Lokum Porto to nowe osiedle Lokum Deweloper we Wrocławiu.

Lokum Porto powstanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Rozbudowana oferta osiedla obejmuje mieszkania o metrażach od 27 do 120 mkw. i zróżnicowanych układach – od mniejszych lokali 1- i 2-pokojowych, po duże: 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Przynależeć do nich będą balkony i tarasy – największe o powierzchni do 76 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 8914 zł brutto za mkw.

– Lokum Porto to nasz nowy, wieloetapowy projekt we Wrocławiu. Obecnie rozpoczynamy sprzedaż dwóch pierwszych etapów inwestycji, których budowę zamierzamy zakończyć w pierwszej połowie 2022 roku – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper.

Budynki o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnych formach, z dużymi przeszkleniami i jasnymi elewacjami, uzupełni roślinność wypełniająca przestrzeń całego osiedla. Na terenie Lokum Porto pojawią się oczka wodne i alejki spacerowe, a także siłownia terenowa i stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach plac zabaw. W ramach inwestycji powstaną również miejsca parkingowe naziemne oraz garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi. Teren osiedla będzie monitorowany.