Data dodania: 10/09/2019

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży lokale w kolejnym etapie osiedla Życzliwa Praga w Warszawie. Cała inwestycja obejmie docelowo budowę 700 lokali.

Życzliwa Praga powstaje na bliskim Tarchominie w Warszawie.


W kolejnej odsłonie warszawskiej inwestycji Życzliwa Praga zaprojektowano 62 mieszkania o metrażach od 38 do 78 mkw. Inwestycja będzie utrzymana w niskiej zabudowie - budynki będą liczyły pięć kondygnacji. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, na osiedlu zaplanowano zieleń i małą architekturę z placem zabaw. Prace budowlane już się rozpoczęły zaś planowane ich zakończenie przypadnie na pierwszy kwartał 2021 r.  Docelowo w ramach całej inwestycji powstanie około 700 lokali w niskiej zabudowie.

Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się łącznie ponad 2000 lokali. – Elementem strategii Grupy jest utrzymanie szerokiego portfolio lokali o różnych metrażach i standardach do wyboru. W Warszawie dysponujemy obecnie terenami umożliwiającymi wybudowanie około 5000 lokali – co zabezpiecza płynność działalności i zapewnia klientom dostęp do ciekawych inwestycji w najbliższych latach – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Robyg.