Data dodania: 15/10/2019

Cavatina Holding ma pozwolenia na budowę dwóch nowych inwestycji w Krakowie. Pierwsza z nich to czwarty etap kompleksu Equal Business Park. Druga to nowy projekt, który wyrośnie  u zbiegu ulic Klimeckiego oraz Nowohuckiej.

Cavatina Holding planuje nową inwestycję biurową u zbiegu ulic Klimeckiego oraz Nowohuckiej w Krakowie.


Equal Business Park to kompleks biurowców klasy A, który powstaje w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Trzecia część kompleksu składa się z 4 budynków. Od września trwają prace ziemne pod budowę parkingu podziemnego budynku D. Obiekt liczyć będzie 6 kondygnacji nadziemnych i dostarczy na rynek ponad 11 tys. mkw. powierzchni. Najemcy od 2 do ostatniego piętra zyskają dostęp do zielonych tarasów w układzie kaskadowym, w parterze obiektu zostaną zlokalizowane punkty usługowe.

W rejonie dzielnicy Zabłocie, przy skrzyżowaniu ulic Klimeckiego oraz Nowohuckiej, Cavatina Holding przygotowuje teren pod budowę nowego biurowca. W 5-kondygnacyjnym obiekcie, zaprojektowanym przez wewnętrzną pracownię inwestora i dewelopera - Cavatina Architects - znajdzie się niemal 8 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. W budynku przewidziano punkty handlowo – usługowe oraz strefy zieleni i relaksu.

W 2020 roku krakowskie portfolio projektów komercyjnych Cavatina Holding osiągnie blisko 103 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. W dalszej perspektywie deweloper bierze pod uwagę debiut w Trójmieście.