Data dodania: 12/05/2022

Ruszyła sprzedaż mieszkań w Metro Art, najnowszej warszawskiej inwestycji Victorii Dom. W budynku położonym na warszawskiej Pradze Południe zaprojektowano 133 lokale. Inwestycja ma pozwolenie na budowę.
Osiedle Metro Art powstaje w dzielnicy Praga Południe przy ul. Żupniczej. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania: 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe o metrażach od 29 do 133 mkw. Każde ma balkon, taras lub – na parterze – ogródek. Nowością są lokale z antresolą. 


Metro Art - inwestycja Victoria Dom przy ul. Żupniczej w Warszawie. Wiz. materiały inwestora.

– Klientom, którzy podpisują umowy kupna mieszkania gwarantujemy, że cena lokalu będzie utrzymana bez względu na okoliczności. Dzięki naszemu doświadczeniu tak zarządzamy biznesem, że nasi klienci nie poniosą konsekwencji gospodarczych zawirowań – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Średnia cena mkw. lokalu w Metro Art to ok. 13 tys. zł. 


Victoria Dom to deweloper z 24-letnim doświadczeniem, oddał do użytku ponad 12 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12,5 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 6 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od dwóch lat w Lipsku.