Data dodania: 13/01/2021

Develia wybrała generalnego wykonawcę i rozpoczęła budowę Prestovia House w Warszawie. Inwestycja przy ul. Jagiellońskiej to kaskadowy, 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Zjadą się w nim 162 mieszkania.

Prestovia House - nowa inwestycja Develii w budowie.

Prestovia House powstaje na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma NDI. – Zgodnie z planem na początku roku rozpoczęliśmy budowę Prestovia House w Warszawie. Mieszkania trafiły do przedsprzedaży w październiku, a ponad 20% z nich znalazło już nabywców. Spodziewaliśmy się bardzo pozytywnego odbioru wśród klientów i to faktycznie się potwierdziło – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

Prestovia House to 8-kondygnacyjny kaskadowy budynek. Do części lokali będą przynależeć tarasy lub duże balkony, z czego część będzie przeszklona. W ofercie dostępne będą 162 mieszkania, od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 95 mkw. W budynku powstanie  także jednopoziomowy garaż z miejscami postojowymi i schowkami. Planowany termin zakończenia projektu to IV kwartał 2022 r.


Zlecenia budowlane w zasięgu ręki. Zarejestruj się na bezpłatny, 7-dniowy okres testowy bazy inwestycji i firm budowlanych.

Develia, dawniej LC Corp, realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Od 2007 r. spółka jest notowana na giełdzie w Warszawie. Develia zrealizowała dotychczas 86 obiektów, w tym 79 projektów mieszkaniowych oraz 7 komercyjnych.