Data dodania: 02/08/2019

Na wrocławskim Wojnowie powstanie Akacjowy Zakątek. Mieszkania z nowego projektu Archicomu właśnie trafiły do sprzedaży.

Wrocławskie osiedle Akacjowy Zakątek stworzą cztery trzykondygnacyjne budynki.

Akacjowy Zakątek stworzą cztery niskie, trzykondygnacyjne budynki, w których znajdzie się łącznie 75 lokali mieszkalnych. Inwestycja powstaje przy ulicy Ubocze we Wrocławiu. – Będą to słoneczne, wysokie i ustawne mieszkania z dużymi ogródkami i przeszklonymi balkonami, o różnorodnych układach i najbardziej poszukiwanych przez naszych klientów metrażach – od 32 do 83 metrów kwadratowych. Estetyczna architektura zapewni świetne doświetlenie każdego lokalu, a projekt zagospodarowania terenu wykorzystuje walory działki i otoczenia – podkreśla Tomasz Sujak, członek zarządu Archicomu.

W budynkach znajdą się pomieszczenia na wózki dziecięce oraz rowery, deweloper przewidział także komórki lokatorskie i naziemne miejsca postojowe, w tym dla niepełnosprawnych. Teren osiedla będzie ogrodzony i oświetlony, pojawią się wydzielone pasy ruchu dla pojazdów i wydzielone chodniki, a przed wejściem do każdego budynku staną stojaki na rowery. Budowa Akacjowego Zakątka ruszyła w maju bieżącego roku, zakończenie inwestycji planowane jest na przełom 2020 i 2021 roku.