Data dodania: 03/12/2019

Karuzela Holding przymierza się do realizacji kolejnego projektu. W Puławach na Lubelszczyźnie planuje budowę największego w tym mieście obiektu handlowego, który będzie działał pod szyldem Karuzela.

Nowa inwestycja jest na etapie przygotowywania dokumentacji projektowej. Największe centrum handlowe w Puławach wyrośnie przy ulicy Dęblińskiej. Obiekt wraz z działającym już tam sklepem Leroy Marlin i restauracją McDonald’s zajmie powierzchnię około 24.000 mkw.

Trwa projektowanie centrum handlowego Karuzela w Puławach.

– Bardzo dobrze oceniamy to 50-tysięczne miasto i jego potencjał – mówi Katarzyna Gruszczyńska odpowiedzialna za najem lokali handlowych w Karuzeli Puławy. – Lokalizacja obiektu, jego wielkość i otoczenie dają gwarancję zrealizowania wiodącego w mieście projektu – dodaje.

Karuzela w Puławach podpisała już pierwsze umowy najmu i listy intencyjne m.in. ze sklepami Sinsay, House, Cropp i Jysk, co daje łącznie 25% powierzchni obiektu.

Inwestorem projektu jest polska firma Karuzela Holding wraz z belgijskim funduszem inwestycyjnym Mitiska REIM. Centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Turku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Mrągowie, Gołdapi i Lublińcu. W listopadzie tego roku rozpoczęła się budowa Karuzeli w Ełku a na przełomie grudnia i stycznia rozpocznie się  budowa centrum handlowego Karuzela w Kołobrzegu. W kolejnych latach powstaną Karuzele w Białej Podlaskiej, Świebodzinie, Wągrowcu i Tarnobrzegu.