Data dodania: 14/06/2022

Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję w Gdańsku – Murapol Osiedle Ambro. Projekt obejmuje trzy budynki wielorodzinne ze 190 mieszkaniami. Na terenie osiedla zaprojektowano ogrody deszczowe, siłownię plenerową oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. 


Murapol Osiedle Ambro w Gdańsku - trzy budynki wielorodzinne ze 190 mieszkaniami.

Murapol Osiedle Ambro powstanie w południowej części Gdańska, przy ul. Świętokrzyskiej. Deweloper wprowadza na rynek 190 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, od kawalerek po lokale 4-pokojowe, o powierzchni od 25 do 66 mkw. Do każdego lokalu przynależeć będzie ogródek z tarasem lub balkon. 


Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do dewelopera. W standardzie każdego lokalu na Murapol Osiedlu Ambro znajdzie się pakiet antysmogowy, a dodatkowo mieszkańcy będą mogli zainstalować system inteligentnego domu. Na terenie inwestycji zostanie zamontowana stacja ładowania samochodów elektrycznych, pojawią się także zadaszone stojaki rowerowe. Zaprojektowano strefę rekreacji obejmującą siłownię plenerową, plac zabaw oraz ogrody deszczowe, które wesprą gospodarowanie wodami opadowymi. Do dyspozycji klientów deweloper przewidział również 115 miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych oraz 113 wokół budynków.


– Gdańsk to bardzo ważny punkt na mapie naszych inwestycji. Jesteśmy obecni na tamtejszym rynku deweloperskim już od 12 lat. Dotychczas oddaliśmy do użytkowania ponad 1,2 tys. lokali mieszkalnych w ramach 5 naszych gdańskich inwestycji. Murapol Osiedle Ambro to czwarta propozycja w aktualnej ofercie w tym mieście – obok Murapol Osiedla Novelo, Murapol Osiedla Zdrovo i Murapol Osiedla Zdrovo 2. Nowa inwestycja powstanie w sprawdzonej przez nas lokalizacji, w której zrealizowaliśmy jedno z dotychczas większych naszych przedsięwzięć – Osiedle Vivaldiego, które cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów. Jestem przekonany, że i tym razem będzie podobnie – mówi Nikodem Iskra, prezes Murapolu.


Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

Grupa Murapol od początku swojej działalności w 2001 r. zrealizowała 71 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych, w których powstało 340 budynków z 21,4 tys. lokali zamieszkałymi przez ok 64 tys. osób. Na koniec marca 2022 GK Murapol była obecna w 16 miastach, zarówno na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy aglomeracji śląskiej, jak również w miastach regionalnych, takich jak Bydgoszcz i Toruń.