Data dodania: 15/10/2020

Spółka Matexi Polska rozpoczyna drugi projekt mieszkaniowy w Krakowie. Nowa inwestycja powstaje przy ul. Świtezianki 2 i ma wybranego generalnego wykonawcę.

Projekt inwestycji Matexi przy ul. Świtezianki w Krakowie.

Matexi Polska, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozszerza swoją aktywność deweloperską w Krakowie otwierając drugi plac budowy w tym mieście. Spółka podpisała już umowę na generalne wykonawstwo projektu mieszkaniowego Świtezianki z firmą Expres-Konkurent.

Deweloper wprowadza do swojej oferty 70 mieszkań i jeden lokal usługowy. Za projekt budynku odpowiedzialny jest Tomasz Fudali i grupa Architektura & Consulting. W pięciopiętrowym budynku, wyposażonym w podziemną halę garażową, znajdą się głownie mieszkania dwu- i trzypokojowe o metrażach od 30 do 82 mkw. Matexi Polska planuje zakończenie budowy w drugiej połowie 2022 roku.

Zlecenia budowlane w zasięgu ręki. Zarejestruj się na bezpłatny, 7-dniowy okres testowy bazy inwestycji i firm budowlanych.

Dotychczas w Polsce spółka Matexi, deweloper z belgijskimi korzeniami, sprzedała  ponad 1640  mieszkań na warszawskim rynku mieszkaniowym. Na chwilę obecną posiada także zabezpieczone grunty na realizację kolejnych około 2000 lokali.