Data dodania: 13/05/2019

Matexi Polska wybrała architekta i zaprezentowała koncepcję zabudowy dla swojej nowej, warszawskiej inwestycji. Kameralny projekt belgijskiego dewelopera wyrośnie na Ursynowie.

Kameralny projekt Matexi na warszawskim Ursynowie


Deweloper, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zrealizuje w Warszawie projekt obejmujący niespełna 80 lokali. Projekt autorstwa warszawskiej pracowni WADECO zakłada realizację kameralnych, trzypiętrowych budynków, z których każdy pomieści nie więcej niż 6 apartamentów. Wszystkie budynki będą miały zapewnioną możliwość parkowania w podziemnych halach garażowych. Budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem nowoczesnej formy z ceglaną fasadą, tarasami na górnej kondygnacji oraz geometrycznymi loggiami. W projekcie zadbano również o zieloną strefę na terenie osiedla.

Matexi to deweloper o belgijskim rodowodzie, w Polsce spółka jest obecna od początku 2010 roku. W 2017 roku firma sprzedała blisko 500 mieszkań na warszawskim rynku mieszkaniowym, na chwilę obecną posiada zabezpieczone grunty na realizację około 2000 lokali.