Data dodania: 07/02/2019

Deweloper UWI Inwestycje buduje na poznańskich Ratajach osiedle Malta Wołkowyska. Generalnym wykonawcą jest FB Antczak. To już trzecia inwestycja, przy której współpracują obie firmy.

Osiedle przy ulicy Wołkowyskiej obejmie cztery budynki. W pierwszym z nich - Malta 26 - zaprojektowano 76 mieszkań. W kolejnych trzech budynkach, za których realizację odpowiada FB Antczak, znajdzie się łącznie 195 mieszkań - od 28-metrowych kawalerek po 4- i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni do 125 mkw.

Powstające na Ratajach osiedle to już trzecia inwestycja, przy której współpracują obydwie wielkopolskie firmy. Firma FB Antczak odpowiadała także za realizację ukończonego w 2018 osiedla Malta Nowa 2, gdzie powstały dwa 5-kondygnacyjne budynki z podziemną halą garażową. 145 mieszkań miało łączną powierzchnie 6.941 mkw. Obecnie Antczak Construction realizuje dla UWI Inwestycje także osiedle Nowe Jagiełły 12N. W ramach inwestycji powstają dwa 6-kondygnacyjne budynki, w których zaprojektowano 65 mieszkań w funkcjonalnych aranżacjach.