Data dodania: 19/09/2022

Spółka WeWell specjalizująca się w budowie i zarządzaniu apartamentami w kurortach wprowadziła do sprzedaży swój pierwszy projekt – Magiczny Horyzont Wisła. To butikowa inwestycja składająca się z 3 budynków, które są już wybudowane. WeWell finalizuje projekt.

Spółka WeWell przejęła nowo wybudowany projekt w Wiśle.


Magiczny Horyzont zlokalizowany jest w Wiśle przy ul. Ochorowicza. Spółka WeWell przejęła nowo wybudowane ale nigdy nie zasiedlone budynki z apartamentami mieszkalnymi, i w chwili obecnej finalizuje projekt przed oddaniem go do użytkowania. Projekt obejmuje w sumie 28 apartamentów, najmniejsze lokale mają 42 mkw. i jest ich zaledwie kilka. Zdecydowana większość to apartamenty o wielkości 60-80 mkw. Każdy z nich posiada duże tarasy, nawet 3-4 tarasy przynależne do apartamentu. 

– Największe z tarasów mają powierzchnię 50 metrów. A zielone ogródki w apartamentach zlokalizowanych na parterze nawet 320 mkw. – informuje Żaneta Kaczmarzyk, manager WeWell Wisła.


Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

Prace wykończeniowe, które mają podnieść jakość zewnętrznych wykończeń budynków, w tym elewacji, tarasów oraz przestrzeni wspólnych, zaplanował dla spółki WeWell architekt Paweł Stec, znany m.in. z realizacji hoteli marki Aries - działającego obiektu w Wiśle oraz będących w budowie w Krynicy-Zdrój i Szczyrku.

Deweloper rozpoczął też sprzedaż apartamentów. Trzy z 28 lokali znalazły już nabywców. Spółka przewiduje, że największe apartamenty funkcjonować będą jako klasyczny second home. A mniejsze kupowane będą w celach inwestycyjnych, by zarabiać na ich wynajmie turystom. Zarządzaniem najmem zajmować się będzie dział dewelopera - zespół WeWell Apartments. Pierwsze już w pełni wykończone lokale mają ruszyć w ciągu kilkunastu tygodni, tak by funkcjonowały w sezonie zimowym 2022/2023.