Data dodania: 21/09/2022

Realizowana przy ulicy Grzybowskiej 37 w Warszawie inwestycja mieszkaniowa osiągnęła etap stanu surowego otwartego. Na budowie 16-piętrowego  apartamentowca inwestor Matexi Polska oraz generalny wykonawca Unibep zawiesili tradycyjną wiechę.

Na budowie warszawskiego apartamentowca wykonano najwyższy element konstrukcyjny 16-piętrowego budynku.


Budynek mieszkaniowy przy ulicy Grzybowskiej 37 powstaje w segmencie mieszkaniowym premium. Nowoczesny, 16-piętrowy budynek o charakterystycznych dużych, panoramicznych przeszkleniach jest efektem prac pracowni architektonicznej MKC Architektura. 


Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

Obiekt mieści 232 mieszkania w strukturze od jednego do pięciu pokoi i powierzchni od 28 do 135 mkw. i dwa tarasy widokowe. Trzy lokale handlowo-usługowe w parterze budynku a w podziemiu – trzypoziomowy parking na 142 miejsca parkingowe wraz ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja przy ul. Grzybowskiej to już czwarty projekt Matexi Polska realizowany we współpracy z Unibep i drugi zlokalizowany w centralnej części miasta. Zakończenie prac budowlanych planowane jest w II kwartale 2023 roku.